ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE
Oddział Zakopane

WYNIKI VIII MWPR W ZAKOPANEM

W dn. 3-4 września 2022 odbyła się

VIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Zakopanem.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w jej organizacji,

licznie przybyłym wystawcom, sędziom kynologicznym

oraz wspaniałej publiczności.

Dzięki Wam możliwa była ta niepowtarzalna wspaniała atmosfera!

Gratulujemy zwycięzcom i laureatom wszystkich konkurencji,

a wystawców serdecznie zapraszamy w przyszłym roku!

Zapraszamy też na nasz profil na fb do obejrzenia zdjęć z wystawy :)

WYNIKI

ZWYCIĘZCY WYSTAWY - BEST IN SHOW:

  1. BOHUN HARDY z Borowej Strągi, Polski owczarek podhalański, wł. Jan Tarasek
  2. ICE EDGE Kochanej Emilki, Seter szkocki, wł. A. Cetnarowska
  3. XENA THE ONLY ONE WARRIOR PRINCESS Czarna Fuga, Pudel miniaturowy czarny, wł. A. Głowa-Łobodzińska
  4. Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE, Siberian husky, wł. S. Goszka, J.L. Gomez Sanchez

Najlepsza Para Psów:

Sobota:

Leonberger: WOLF NASZA DUMA CAVIS LEONI, IDA Nasza Duma (FCI),wł. I. Kwiatkowska

Niedziela:

Clumber spaniel, JEREMAJA L&T BALOOVER, NAVILIS Abigeil, wł. G. Płaczek

Najlepsza Grupa Hodowlana:

Sobota:

Raising Fluffy (FCI), GLORIA OF COREONE, ELVIRA MISTERESS OF THE DARK, CERSEI, Samoyed, hod. B. Piętak

Niedziela:

z Solnej Ziemi, Owczarek szetlandzki, KSIĄŻĘ MARZEŃ I SNÓW, CZARNOKSIĘŻNIK, EMMI, hod. B. Janowski

Najlepsze Młodsze Szczenię:

Sobota:

  1. Mr. Eye For Future ARAMORIA, Bulterier miniaturowy, wł. A. Ochal
  2. Royal Winter (FCI) BEE-BEE, Samoyed, wł. Ł. Rydczak
  3. Sophirol Elon Musk, Sznaucer olbrzym czarny, wł. M. Borkowska, W. Mrożek
  4. Swabia Limba M.K,Rottweiler, wł. A. Kotyrba

Niedziela:

  1. Karadhras LITERATURA, Whippet, wł. O. Sagan, M. Legieta
  2. MANUELLA Nontiscordardime, Pudel duży czarny, wł. D. Krężołek
  3.  CHARLENE Under the Pines, Springer sapniel angielski, wł. T. Wymazała
  4. SARA MAVIC POLAND, Owczarek niemiecki długowłosy, wł. W. Curyło

Najlepsze Szczenię:

Sobota:

  1. HERICATE Love Me Tender, Akita amerykańska, wł. H. Połącarz
  2. GRACE KELLY OF Hillside Guardian, Bullmastiff, wł. M. Zatko
  3. DRAVEN Lavandula, Alaskan malamute, wł. A. Rychlewska,
    B. Tokarska
  4. Zora Balickie Wzgorze, Sznaucer miniaturowy czarny, wł.
    G. Wielkiewicz

Niedziela:

  1. Becorginal American Pie FCI, Welsh corgi Cardigan, wł. B. Ring,
    M. Stelmaszewska
  2. URSA MAIOR Izomer, Cocker spaniel angielski, wł. B. Banasiewicz
  3. Dream Puupies Havana Clown Holly, Hawańczyk, wł. B. Mckibbin
  4. VEGAS Spiska Watra,Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, wł. K. Topolska

Najlepszy Weteran:

Sobota:

  1. GOLDEN TROPHY Wspomnienie o Tigrze,Czarny terier rosyjski, wł. D. Machowski
  2. ROCKY Pogońska Perła,Yorkshire terier, wł. A. Zalewska
  3. AFRA Pendulowy Las,Chow chow, wł. M. Grześkowiak
  4. Grand Sen (FCI) Indira,Sznaucer średni pieprz i sól, wł. I. Gajecka

Niedziela:

  1. COCA Alpejskie Zauroczenie FCI, Polski owczarek podhalański, wł.
    J. Zonn, N. Glubińska
  2. WILD SAGA des Vauriennes, Springer spaniel walijski, wł.
    R. Pietruszewska
  3. BLACKCURRANT Dalajlamaherbs (FCI),Terier tybetański,
    T. Milanowski
  4. WHYSKEY Adi, Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. M. Cichostępski, A. Bors

Najlepszy Junior:

Sobota:

  1. STICH iz Tverskogo Doma, Rottweiler, wł. A. Nykiel
  2. BELLA Pogodne Serce, Nowofundland, wł. A. Pogoda
  3. Eros pod Kojsovou ho ou, Szpic wilczy, wł. E. Prochazka
  4. Heidi Gorczańska Wataha, Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. I. Masłowska-Filas

Niedziela:

  1. KASZMIR Polska Biel, Polski owczarek podhalański, wł. Z. Izdebski
  2. Wilkoria OLIMPIA,Mops, wł. J.M. Wesołowski
  3. Montewhite OH MY STAR, Coton de Tulear, wł. J. Rojek
  4. VERA Mavic Poland, Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. K. Dobrzański

Najlepszy Pies Oddziału:

  1. DWORNY Dziedzictwo Gorali (FCI),Polski owczarek podhalański, wł.
    M. Karpiel, S. Karpiel
  2.  MELA Mavic Poland (FCI), Owczarek niemiecki długowłosy, wł. W. Sumara
  3. Ales Di Fortuna OLLY MOLLY , Sznaucer miniaturowy czarny, wł. M. Sołtys
  4.  BAMBI Sfora Spod Tatr FCI, Bulterier miniaturowy, wł. T. Król-Łęgowski

Najlepszy Pies Ras Polskich:

  1. BOHUN HARDY z Borowej Strągi, Polski owczarek podhalański, wł. J. Tarasek
  2. Ponadto (FCI) HURRAGAN, Polski owczarek nizinny, wł. A. Dominiak
  3. EVITA Akacjana, Chart polski, wł. D. Łączyńska
  4. Nancy z Greendreams FCI, Polski spaniel myśliwski, wł. M. Drelicharz
  5. Bruno z Bołozowej Sfory,Ogar polski, wł. J. Opyd
  6. KIRA Z Sokołowskiej Ziemi (FCI), Gończy polski, K. Chwistek-Tęcza

Zwycięzcy grup FCI

Grupa I FCI:

  1. BOHUN HARDY z Borowej Strągi, Polski owczarek podhalański, wł. J. Tarasek
  2. Ponadto (FCI) HURRAGAN, Polski owczarek nizinny, wł. A. Dominiak
  3. Bonny and Clyde's Cheers for Silesian Diamonds, Bearded collie, wł. M. Dłóciok
  4. URSA z Domu Żyrkow, Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. J. Żyrek

Grupa II FCI:

  1. IMPERATOR Valarti (FCI), Rottweiler, wł. M. Wardach
  2. Black Diamond Magnateria, Czarny terier rosyjski, A. Mrozińska
  3. LEXUS CANCRIMO, Nowofundland, wł. M. Moczko
  4. WOLF NASZA DUMA CAVIS LEONIS, Leonberger, wł. I. Kwiatkowska

Grupa III FCI:

  1. PERFECT BOY FROM Superbia, West highland white terier, B. Junghof
  2. FEBRIS Husaria Staff (FCI), Staffordshire Bullterrier, R. Hiczkiewicz
  3. Arterriers Hija de Marraco, Foksterier szorstkowłosy, M. Savelova
  4. CYNAMONKA Contenders, Yorkshire terier, K.I.Taraszkiewicz

Grupa IV FCI:

  1. TYCIA Tasiemkowa Mafia, Jamnik krótkowłosy króliczy, I. Cwojdzińska
  2. TOSIA Tasiemkowa Mafia, Jamnik krótkowłosy standardowy, I. Cwojdzińska
  3. BELLA BIMBA Sobremesa, Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, A. Machulec
  4. Belissa Marzenie Gabrysi, Jamnik długowłosy standardowy, D. Masiewicz

Grupa V FCI:

  1. Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE, Siberian husky, wł. S. Goszka, J.L. Gomez Sanchez
  2. Triumf Sibiri GREAT WINNER, Akita amerykańska, E. Sordyl
  3. Cleopatra z Klanu Łobuzow FCI, Basenji, wł. M. Ogór
  4. UNIQE FROM THE BEST TEAMS SKY GARDEN z Pekińskiej Elity, Chow chow, M. Grześkowiak

Grupa VI FCI:

  1. AVE PERUN MONAMIDOG, Rhodesian ridgeback, wł. P. Varga
  2. DEXTER z Basowej Kniei (FCI), Basset hound, A. Szumilak
  3. Flower Abbey Bencilla, Gończy berneński, M. Smatana
  4. ONE IN A MILION Łapitropy, Beagle, wł. E. Giczela-Szmaj

Grupa VII FCI:

  1. ICE EDGE Kochanej Emilki, Seter szkocki Gordon, wł. A. Cetnarowicz
  2. LILU Stella Venandi (FCI), Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł.
    J. Szkudłabska, J. Niemczyk
  3. Silver Fog Foxtrot, Seter angielski, wł. A. Cetnarowska
  4. WILD CELESTY Dragonborn, Seter irlandzki, A. Ostrowska-Marczak

Grupa VIII FCI:

  1. Orion The Black King z Kasetek, Portugalski pies dowodny, S. Zitterbartova
  2. SWEET SNICKERS IZOMER, Cocker spaniel angielski, M. Majchrowski
  3. NAVILIS Abigeil, Clumber spaniel, G. Płaczek
  4. FABIO z Krainy z Narwi, Lagotto romagnolo, R. Derkacz

Grupa IX FCI:                                                                       

  1. XENA THE ONLY ONE WARRIOR PRINCESS Czarna Fuga, Pudel miniaturowy czarny, A. Głowa-Łobodzińska
  2. Montewhite LUCIUS DOMITIUS, Coton de Tulear, J. Rojek
  3. WEHIKUŁ CZASU Azurowa Amhara, Lhasa apso, A. Zawada
  4. OTELLO Flupsie FCI, Hawańczyk, A. Fluderska

Grupa X FCI:

  1. EVITA Akacjana, Chart polski, D. Łączyńska
  2. Whiteheads ZINEDINE ZIDANE, Chart perski Saluki, N. Kapera, K. Kapera
  3. TRAVIESA DE MONTE PODRIDO, Chart hiszpański, M. Miarka
  4. Turnago Angelique, Whippet, M. Tomsova

Rasy nieuznane:

  1. Nancy z Greendreams FCI, Polski spaniel myśliwski, M. Drelicharz
  2. Stardust Gold (FCI) MILKY WAY, Bieweryorkshire terier a la Pom Pon A LA POM PON, D. Kabacińska
  3. Ostrobot Futrzak Podlaski, Odis, P. Schab
  4. P-WASYL Bon-Ton, Rosyjska bolonka kolorowa, B. Mrowca

Zobacz więcej

WYNIKI KLUBOWEJ WYSTAWY POLSKICH OWCZARKÓW PODHALAŃSKICH

Klub Polskiego Owczarka Podhalańskiego - Komisja przy ZG ZKwP

oraz Zarząd Oddziału ZKwP Zakopane

dziękują wszytkim za udział 

w KLUBOWEJ WYSTAWĘ POLSKICH OWCZARKÓW PODHALAŃSKICH

która odbyła się 21 sierpnia 2022 r. na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.

w ramach 53. Międzynarodowego Festialu Folkloru Ziem Górsich.

 

Oceniał sędzia międzynarodowy:

Dariusz Skorek

 

WYNIKI:

 

Najlepsze Młodsze Szczenię:

LAWENDA Spiska Watra, wł. Kinga Topolska;

Najlepsze Szczenię:

CZORT Spiska Watra, wł. Kinga Topolska7/

Najlepszy Junior:

APOLLO Spiska Watra, wł. Kinga Topolska;

Najlepsza Dorosła Suka:

Nasledie Guraley AFRODYTA, wł. Aurelia Skoczylas

Najlepszy Dorosły Pies:

BOHUN HARDY z Borowej Strągi, wł. Jan Tarasek;

Najlepszy Weteran:

DUNAJ, wł. Szymon Chyc

ZWYCIĘZCA RASY – ZWYCIĘZCA WYSTAWY:

Nasledie Guraley AFRODYTA, wł. Aurelia Skoczylas

Zwycięzca Płci Przeciwnej:

BOHUN HARDY z Borowej Strągi, wł. Jan Tarasek;

 

KONKURENCJE HODOWLANE

Najlepsza Para Psów:

BOŻYDAR Polska Biel, Nasledie Guraley AFRODYTA, wł. Aurelia Skoczylas

Najlepsza Hodowla:

Polska Biel, wł. Aurelia Skoczylas

Najlepszy Reproduktor:

TICO Canis Magnificus, wł. Natalia Rzeszutko

Najlepsza Suka Hodowlana:

EURYDYKA z Kuesty, wł. N.A. Tokareva

 

 

Zobacz więcej

PRZERWA W PRACY BIURA

 

Informujemy, że w związku z organizacją

Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych,

biuro oddziału ZKwP Zakopane będzie nieczynne

od 23 sierpnia do 6 września 2022 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zobacz więcej